בטון מוחלק

בטון מוחלק לגינה לבית או לחצר במחיר משתלם – כל המידע על ריצוף רצפת בטון מוחלק לבית וגם נגיעות לגבי מיקרוטופינג או אריחי בטון מוטבע ( בומנייט )  בטון מוחלק מחיר למטר מצורף במחירון בתחתית הדף.

בטון מוחלק לגינה – רצפת בטון אדריכלי

רצפת בטון מוחלק לגינה, כל הפרטים בנושא הבטון מוחלק, שיטת החלקת בטון. ושיטת המיקרוטופינג (מיקרו-טופינג), נשמח להעשיר לכם את הידע ופרטים הבטון המוחלק וגם על בטון מוטבע (בומנייט):

בטון מוחלק חסרונות

1.עובי המשטח: במקומות אשר רוצים לצקת על משטח קיים יש לצקת לפחות 7 ס"מ על המשטח הקיים ולעתים יותר.

בחצר לדוגמה לעתים זה מפריע למעבר מהויטרינה..

2.תיקונים עתידיים: אין אפשרות לבצע תיקון בשבר או סדק בבטון מוחלק ב100%, שלא כמו בריצוף שאפשר להחליף מספר מרצפות.                                                                         על מנת לא להגיע למצב זה יש לבחור חברה אמינה בתחום על מנת שלא יהיה מה לתקן. אלו הם החסרונות של הבטון המוחלק בקצרה למידע נוסף החלקת בטון יתרונות וחסרונות

 ריצוף בטון מוחלק לגינה

תהליך ריצוף בטון מוחלק לגינה, הוא תהליך מורכב ומהיר יחסית לעבודות שונות. לאחר שלב התשתיות וטפסנות מגיעה השלב הלחוץ והעיקרי והוא שפיכת הבטון והחלקתו:

בשל שההחלקה מבוצעת במקביל עם ייבוש משטח הבטון, חייב לבצע כל שלב ושלב בפיזור הבטון. ובהחלקתו בזמן וללא עצירות. זו סיבה נוספת לכך שלכל יציקת בטון ולו הקטנה ביותר:

יש להגיע עם 2 הליקופטרים (מכשיר החלקת הבטון). כדי שאם ואחד יתקלקל יש עוד אחד תקין בצד. יציקת בטון שלא יתבצע בה החלקת בטון, בפרקי הזמן הדרושים. לא תהיה חלקה וישרה !

לצפייה בתמונות והסבר מפורט יותר : יציקת בטון-עשה זאת בעצמך.

 

בטון מוחלק לגינה
בטון מוחלק לגינה
בטון מוחלק לבית חוץ לגינה בחצר
בטון מוחלק לבית חוץ לגינה בחצר

רצפת בטון מוחלק

בטון אדריכלי הוא בטון מעוצב ודקורטיבי המשמש לתקרות ורצפות שונים. רצפת בטון מוחלקת היא אחת הבולטות בעבודות בטון אדריכלי אך יש עוד כמה סוגים. ישנם עוד סוגי רצפות בטון דקורטיביות בשם בטון אדריכלי, ואלו הם סוגי רצפות הבטון:

בטון אדריכלי

זו רצפת הבטון העיקרית המדוברת בדף זה, תהליך החלקת בטון בדיוק כמו שמצוין בעמוד זה בדרך כלל הנקראת : החלקת בטון בהליקופטר.

בטון מוטבע

ההבדל בין בטון מוטבע לרצפת בטון מוחלק הינו שבטון מוחלק חלק בגימורו, ולעומתו בטון מוטבע הוא בצורת ההטבעות שביצעו בשטח. כלומר: בטון מוטבע הנו בטון לאחר יישור יציקת הבטון, הטביעו עליו הדפס דקורטיבי.

ישנם מספר צורות ודוגמאות של הדפסים בעבודות בטון מוטבע הדומים בעיקרם לריצוף אבן אמתי. בטון מוטבע נקרא גם בומנייט.

מיקרוטופינג

מיקרוטופינג הוא חומר צמנטי המיושם בעובי דק הרבה יותר מהבטון המוחלק.                          את המיקרוטופינג בטון מיישמים בדרך כלל במקומות בהם יש בעיית גובה 0-0 ברצפה, ואין אפשרות לבצע יציקת בטון מוחלקת רגילה.

רצפת בטון מיקרוטופינג היא יחסית מוצר חדש לרוב יפה יותר מבטון מוחלק. אך חסרונות המיקרוטופינג הם המחיר ושיש צורך לצקת אותו על תשתית בטון קיימת. היתרון הגדול של מיקרו-טופינג הוא שניתן ליישמו על קירות ולא רק על רצפות בטון או ריצוף.

בטון צרוב

עבודת החלקת בטון בהליקופטר רגילה, ולאחר מכן מפזרים חומצות מיוחדות על מנת לקבל מניפת גוונים מרהיבה במשטח רצפת הבטון.

מגוונים את משטח היציקה במהלך עבודת החלקת הבטון, ורק לאחר ייבוש יציקת הבטון, מיישמים את תהליך הצריבה.

לאחר מכן מבצעים סילר על מנת לשמר את המראה. תוספת עלות בטון צרוב היא גדולה יחסית. אך התוצאה גדולה ומרהיבה בהתאם. מומלץ !

רצפת אפוקסי

משטח בטון רגיל אשר עליו מיישמים שכבת אפוקסי. רצפת אפוקסי מתאימה בד"כ לחניונים, חנויות ומקומות מסחריים, בשל חוזקה ועמידות חומר האפוקסי.

יציקת בטון

יציקת בטון רגילה  ללא החלקה המשמשת בד"כ כתשתית לריצוף\ דק עץ איפאה. לרוב, אנו מכירים את הבטון כחומר אחיד בצבע אפור ואחיד המשמש בעיקר למטרות בניה.

למעשה, הבטון הינו חומר המורכב משילוב של צמנט, חול, חצץ ומים. לאחר שילובם של החומרים הנ"ל. התערובת מאבדת את התכונות הפלסטיות שלה, ולאחר מספר שעות, תערובת הבטון מתקשה ומתחזקת.

תחום יציקות בטון דקורטיבי הינו מגוון ומספק פתרונות זולים, עדכניים ויפים במיוחד !

החלקת רצפה בהליקופטר פיגמנט טון צבע בז
החלקת רצפה בהליקופטר פיגמנט טון צבע בז

בטון מוחלק לבית

בטון מוחלק לבית על ריצוף קיים בבית, מבצעים החלקת בטון אך יש לקחת בחשבון את עובי היציקה כנדרש לפי מפרט הנדסי.

החלקת בטון לבית בצבע לבן והעיקר בהיר הוא יותר מומלץ לבית בשל לקבל בית מואר יותר.

בטון מוחלק צבעים:

החלקת בטון צבעים: לבן, אפור, אפור בהיר, בז, שמנת, שחור, כחול, ירוק, החלקת בטון בצבע לבן ועוד. ישנם מספר רב של צבעים להחלקת בטון, מה שכן יש לחשוב טוב מה הגוון שיתאים למשטח היציקה.

ניתן ליישם את רוב הצבעים אך, החלקת בטון בצבעים הכי מומלצים הם: לבן, שמנת ואפור. בשל השתלבותם במשטח הביתי או בחצר, במשרדים ואולמות אירועים. לעומת זאת באולמות תצוגה, עסקים וחניונים מעדיפים את הצבעים הנועזים יותר כדוגמה: כחול, ירוק, שחור, אדום, טרקוטה ועוד.

מדרגות בטון מוחלק

מדרגות בטון מוחלק בחצר ובבית, מתאימים יותר ואחידים יותר מאשר כל ריצוף אחר למדרגות. ריצוף מדרגות לבית פרטי מרהיבות ומיוחדות במראה שלהן.

במשטחי יציקות בטון מוחלקות לא מעטות, ישנם הפרשי גבהים. לכן יש לבנות מדרגות בכדי שיהיה נוח ובטיחותי לעבור בהפרשי הגבהים שיש בשטח.

מדרגות רבות נבנות כיום מעץ מברזל מבטון מצופה אריחי קרמיקה ואף מבטון מוחלק.

כאשר מבצעים בחצר, בבית, במשרד או במפעל משטח יציקה בטונים מוחלקת יש לבצע מדרגות בטון חלק בכדי לגשר בין הגבהים במקום. ובמצב זה רוב האנשים מעדיפים שהמדרגות יראו ויהיו מאותו החומר שהמשטח הכללי מיוצר ממנו ונראה כמותו.

בניית מדרגות מוחלקות הנם לא קלות לביצוע, ויש להקפיד על המון פרמטרים בכדי שתיווצר עבודה ברמת גימור גבוהה. אפילו העץ צריך להיות חדש בכדי למקסם של גימור המדרגת בטון..

המחיר של מדרגות מיציקה מוחלקת הינו יקר ביחס למשטח של יציקת בטון מוחלקת בהליקופטר בגלל: שלמרות שיש פחות חומר בבניית מדרגות מבטון אך העבודה לבנות את המדרגה ולהחליק אותה מבטון אורכת יותר זמן וגם קשה יותר.

ישנה האפשרות גם לעשות "קיטום" של המדרגה וזה אומר שבמקום שבמדרגה תהיה בצורה של 90 מעלות. ובפינה היא תהיה קטומה ל45 מעלות בפעמיים כך שיתקבל לבסוף 90 מעלות.

היתרון של קיטום מדרגת בטון מוחלקת הינו שאם חלילה מישהו נפל או נפגע מהמדרגה הנזק יהיה מופחת בד"כ. וגם המדרגה נראית הרבה יותר יפה כאשר היא בזוויות של 45 מעלות. דבר נוסף הוא שהסיכון שהמדרגה תישבר בפינה פוחת בצורה חדשה בשל המבנה החזק יותר.

 

בטון מוחלק מחיר למטר, עלות מחירים יציקת בטון לגינה

בטון מוחלק לגינה

ביצוע בטון מוחלק לגינה דורש ערנות ורמת דיוק גבוהה לשם יצירת החלקת בטון אידאלית. חברתנו מתמחה במגוון של יציקות חוץ ופנים כדוגמת החלקת בטון בהליקופטר , הטבעה בבטון. חברתנו שוקדת על החלקות בטון המתכוננות בקפידה והנעשות ברמה מקצועית. תוך שימוש בחומרים איכותיים.

זאת על מנת להעניק ללקוח מוצר סופי יוקרתי איכותי אמין ומקצועי. בחברת הדקל שיפוצים נשמח להעניק לכם מגוון אפשרויות בתחום הבטון.

החלקת בטון בגינה בחצר

בארצנו התחילה להיות מגמת עליה בעבודות החלקות בטון בגינה והחלקת בטון בבית פרטי. ההתלהבות מהמוצר של החלקה בהליקופטר לגינה הינו בשל היתרונות הרבים של המוצר.

מראהו החלקת הבטון בגינה הינו מראה חלק ולא מחוספס עם אבנים בולטות כמו ביציקה רגילה. כאשר מניחים בריכה על החלקת הבטון אז היא נעימה ולא שוחקת את בריכת השחייה. אך מומלץ מאוד לפרוש משטח גומי, משטח בד או אפילו שטיח כתשתית נעימה יותר. על החלקת בטון לקראת השמת הבריכה עליה.

וכך מקבלים משטח ישר וחלק אשר מתאים מאוד כתשתית נוחה ובטיחותית ונעימה לבריכות שיש כיום בשוק. אפשרי כמובן גם לבנות בריכה מבטון אך העלויות בד"כ גבוהות בהרבה מאשר בריכה קנויה.

יציקת בטון צרוב

יציקת בטון צרוב הינה אחת היציקות בטון המרהיבות ביותר שקיימות מכל סוגי העיצובים. הגימור הוא די דומה ליציקת בטון מיקרוטופינג. בדרך כלל הבקשה לבצעם מגיעה מאדריכלים ומפקחי עבודה אשר מכירים ואוהבים את צריבת הבטון המוחלק.

צריבת בטון הינה פעולה דקורטיבית אומנותית אשר גורמת לגוון הבטון להשתנות ממספר הגוונים שקיימים במניפה. לאחר פעולת הצריבה מתקבל גוון יפה ומיוחד ליציקת הבטון ויציקת הבטון הפשוטה הופכת ליציקת בטון דקורטיבית.

יישום הצריבה של הבטון מתבצע במינון מדויק על מנת לקבל תוצאה משביעת רצון. אך אם המינון לא מספיק מדויק אז מתקבלת תוצאה גרועה. את תהליך הצריבה יש להתחיל כשלושה שבועות לאחר שיציקת הבטון התייבשה. לדאוג למשטח נקי ורק אז ליישם את עבודת הצריבה של הבטון.

ביציקת בטון צרוב יש אפשרות לבחור גוון ואף ליצור צורות ואפקטים מיוחדים על ידי שילוב של מספר גוונים לפי רצון הלקוח. בטון צרוב משמש לרוב לבתים, בטון צרוב בחצר, באולם אירועים ובאולמות תצוגה.

סילר לבטון מוחלק

ביצוע סילר ליציקת בטון מתבצעת לאחר 21 יום מיום היציקה בדרך כלל בכדי למנוע התלכלכות, ושחיקה של הצריבה. הסילר שומר על הצריבה במצב הקיים והחדש, ומונע ספיגה של שמנים ליציקת הבטון.

סילר משמש גם כחומר איטום ומתאים לאיטום משטח המבוטן מלכלוכים ושמנים. ציפוי סילר נותן מראה יפה יותר ליציקת הבטון המוחלקת. וניתן להוסיף לו אנטי סליפ, אנטי סליפ למניעת החלקה, מומלץ במקומות אשר יש בהם סכנת החלקה בשטח.

יישום הסילר הוא לאחר 21 יום, החל מיום סיום החלקת רצפת הבטון ! לא מומלץ להקדים את זמן זה, עקב חוסר התחברות תקינה של הסילר לרצפת הבטון.

בטון מוחלק מחיר

החלקת בטון מחיר למטר מרובע (מ"ר) עם מחירון מפורט מחירים ועלויות של החלקת בטון בהליקופטר מחיר למטר בדף הבא: מחירון בטון

בטון מוחלק או ריצוף : עלויות וזמן ביצוע

רצפת בטון מוחלקמרצפות
עמידותחזק מאודדי חזק
עלויות לכ100 מ"ר(מינימום)3000042000
מראהאינדיבידואליאינדיבידואלי
זמן ביצוע (ימי עבודה)46

*המחירים הם הערכה בלבד , לעבוד החלקת בטון ללא סילר לבטון וללא גוון צבע לרצפת בטון.

זאת בשל שישנה גם עבודת הריצוף ורכישת האריחים וכן גם מילוי תשתית (סומסום או חול). אך החלקת בטון בדרך כלל זולה יותר מבומנייט, דק אורן וכמובן דק איפאה היוקרתי והמדהים.

והמראה שמתקבל הינו כמראה משטח יפה מרהיב.. ולדעתי יפה יותר מאשר ריצוף חוץ בבלטות המיוחדות שיש בשוק.

רצפת בטון מחיר למטר עם עבודת החלקת בטון מחיר למטר בקישור הבא לנוחיותכם מחירון עבודות בטונים .עם כל מחירי עבודות החלקות רצפות הבטון המוחלק.

החלקת בטון מחיר למטר לפי המחירון משתנה מסעיף לסעיף בהתאם לגודל יציקת בטון המוחלקת ולעובי עם עוד מספר פרמטרים.

בטון מוחלק תמונות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר להחלקת בטון בגינה? התקשרו עוד היום לחברת הדקל ונשמע לבצע לכם עבודות החלקת בטון בהליקופטר. בנוסף לעבודות רצפות בטון מוחלקות יש מוצרים זהים כמו בומנייט ( בטון מוטבע) ומיקרוטופינג. רצפות בטון מצפים גם באפוקסי בחנויות ובחניונים.

קירות בטון מוחלק

קירות בטון מוחלק מחיר הם עיצוב אדריכלי מהשנים האחרונות, ישנם חיפויים שמתקינים על גבי קיר רגיל ואז הוא מחופה בקיר בטון.

וישנה עבודת החלקת קירות בטון באמצעות חומר אחר שהוא לא ערבוב המלט, חול חצץ שאנו מכירים. אלא באמצעות מיקרוטופינג בטון אשר מורחים אותו על הקירות במבנה. קירות בטון דקורטיבי הם מודה חדשה בבתים ומשרדים ומשדרת יוקרה באזור.

אנו מבצעים התקנת קירות בטון מוכנים וגם מבצעים חיפוי קיר דמוי בטון ( מיקרו-טופינג) הנקראים גם בטון חשוף.