עבודות בגובה

עבודות בגובה באמצעות סנפלינג

עבודות בגובה רב במרכז, בדרום וגם בצפון, על ידי חברת עבודות גובה רב בסנפלינג,  מקצועי ומוסמך על ידי משרד העבודה.  חברת סנפלינג הדקל שיפוצים מתמחה בתחומים כמו: איטום בגובה רב, אינסטלציה ,חשמל בגבהים , שילוט , התקנות שונות ועוד.

עבודת איטום בסנפלינג מתבצעת על ידי גלישה על מעטפת הבניין וקבלני סנפלינג במרכז, בצפון, ובדרום, חברת הדקל שיפוצים חברת סנפלינג.

ביצוע עבודות בגובה בסנפלינג במרכז

התקנת רשת להרחקת יונים

התקנת רשתות להרחקת יונים היא עבודה שגרתית של קבלני סנפלינג ועובדים בגבהים.

על מנת להתקין את רשתות להרחקת יונים. צריך בחלק גדול מהמקרים להתקין את הרשתות באמצעות עבודת סנפלינג.

מה חשוב לדעת כשמתקינים רשתות להרחקת יונים ?

את רשתות להרחקת יונים מתקינים בדרך כלל מחוץ למבנה. ויש לוודא שהעוגנים לרשת היונים אטומים ולא חודרים את האיטום או פוגעים בו.

במקרה של פגיעה באיטום יש לאטום מסביב לעוגן, ותמיד מומלץ ליישם חומר איטום על אזור ההברגה. למניעת חדירת מים בעת התקנת רשת נגד יונים.

התקנת מרזבים

התקנת מרזבים לא ניתן לבצע תמיד באמצעות סולם או פיגום קטן,  ולכן יש צורך לעתים לבצע עבודות סנפלינג על מנת להתקין אותם. התקנה על מנת להתקין מרזבים, מצריכה ידע בסיסי בשיפוצים וידע נרחב בעבודות איטום.

מלבד התקנת מרזבים אנו מבצעים גם ניקיון למרזבים במקרה הצורך ובדיקת תקינות המרזבים. צריכים לבצע תיקון מרזב ישן ?  או בעבודת התקנת מרזב חדש? הגעתם למקום הנכון.

אנו מתקינים את כל סוגי המרזבים הקיימים בארץ באיטום מוחלט !. מחיר התקנת מרזבים הוא תלוי מאוד בגישה למרזב וגם לגודל המרזב, להצעת מחיר להתקנת מרזב בבית. או בבניין צרו קשר..

במאמר נתייחס למחירי התקנת מרזב חיצוני (מרזב קלאסי המורכב חיצונית לגוף הבית) ולא למרזב פנימי, אשר לרוב נבנה בבנייני דירות יחד עם תשתית הבניין.

זאת מכיוון שאם המרזב הפנימי נהרס או נסתם ואין אפשרות לתקנו. אז פשוט מתקינים מרזב חיצוני במקומו.

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג גבוהים בגובה רב של 50 קומות ויותר. אנו מבצעים ניקוי חלונות בגובה, ניקוי תריסים ושטיפת קירות.

הדקל סנפלינג חברה לניקוי חלונות מקצועי , המתמחה בביצוע ניקוי חלונות בגבהים. אנו מבצעים אחזקה שוטפת של ניקוי חלונות במבנים רבי קומות.
אנו מבצעים עבודות ניקוי חלונות בגבהים, בחלונות גבוהים גם של יותר מ50 קומות לשירותכם.
בעבודת ניקוי חלונות בסנפלינג, יש צורך בצוות מקצועי שמנוסה בניקוי חלונות. זאת על מנת לחסוך בזמן עבודה ויעילותה.
חיפוי אריחים עם קידוח באבן ואיטום סיקה על מעלית חיצונית
חיפוי אריחים עם קידוח באבן ואיטום סיקה על מעלית חיצונית

קבלני עבודות בגובה במרכז – חברה סנפלינג במרכז בצפון ובדרום

קבלן סנפלינג במרכז, בצפון ובדרום, ביצוע פרויקטים מיוחדים ומורכבים. בסנפלינג  יש לקחת בחשבון שזה ביצוע מתארך פי כמה בתהליך העבודה מעבודה שאינה בסנפלינג., עבודות סנפלינג גם עולות הרבה יותר כסף עקב כך מאשר פרויקטים אותם ניתן לבצע על קרקע יציבה.

המחיר היקר של עבודה גובה הוא גם בשל הצורך בהסמכה+ ריענון + ציוד יקר ומיוחד. אשר יש לו שחיקה די גבוהה לציוד הגלישה בסנפלינג.

בכל זאת המחירים שתקבלו בחברת הדקל שיפוצים , עבודות שיפוץ בגובה הם סבירים ולא יקרים ביחס לרמת העבודה. וחשוב לא פחות בזהירות ! תאונת סנפלינג הכי קטנה יכולה להיות קטלנית !

אז אם אתם מחפשים צוות מקצועי בעבודות בגבהים במחיר סביר התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו עובדים עם ציוד מגן אישי על מנת לאבטח את עצמנו מפני פגיעות מסוכנות. תעודת מנהל עבודה גובה בתוקף עם קורס עבודה בגובה מאושר.

אנו מבצעים פרויקטים בצפון, בחיפה, בירושלים, בשרון, בפתח תקווה בתל האביב והמרכז.. בקיצור בכל הארץ, מחכים לתת לכם שירות של עבודת שיפוצים  🙂

שיפוץ על מעלית חיצונית
שיפוץ על מעלית חיצונית

הדקל שיפוצים מבצעים עבודות בגובה במרכז בערים: תל אביב, רמת גן, הרצליה, גבעתיים רמת השרון, פתח תקווה, ראשון לציון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, גבעת שמואל, גני תקווה , באר יעקב, לוד, רמלה, יהוד-מונוסון, סביון, מודיעין-מככבים-רעות, ראש העין, רחובות, נס ציונה, אלעד, נתניה, בני ברק, כפר שמריהו ועוד.

עבודות בערים בדרום: אילת, אופקים, אשדוד, אשקלון, קריית גת, שדרות, דימונה, נתיבות, ערד, קריית מלאכי ושדרות.

עבודה בגובה בערים בצפון: חיפה, קיסריה, אור עקיבא, חדרה, טבריה, בית שאן, עפולה, צפת , נוף הגליל.