עבודות בגובה

עבודות בגובה באמצעות סנפלינג

עבודות בגובה רב במרכז, בדרום וגם בצפון, על ידי חברת עבודות גובה רב בסנפלינג,  מקצועי ומוסמך על ידי משרד העבודה.  חברת סנפלינג הדקל שיפוצים מתמחה בתחומים כמו: איטום בגובה רב, אינסטלציה ,חשמל בגבהים , שילוט , התקנות שונות ועוד.

עבודת איטום בסנפלינג מתבצעת על ידי גלישה על מעטפת הבניין וקבלני סנפלינג במרכז, בצפון, ובדרום, חברת הדקל שיפוצים חברת סנפלינג.

עבודות בגובה רב וסנפלינג - הדקל שיפוצים חברת עבודות בגובה רב
עבודות בגובה רב וסנפלינג – הדקל שיפוצים חברת עבודות בגובה רב
עבודות בגובה במרכז - חברת עבודות גובה בסנפלינג
עבודות בגובה במרכז – חברת עבודות גובה בסנפלינג

חברת עבודות סנפלינג

קבלן עבודות בגובה רב חברת "הדקל שיפוצים" המנהלת צוות מקצועי בסנפלינג עם וותק משנת 2008  בעבודות שיפוצים וגובה. בשנים האחרונות חברתנו התמחתה בעבודות בגובה , הדקל שיפוצים מתמחה בניהול פרויקטים, קריאת תכניות, עמידה בזמנים, שמירה על עבודה ברמת גימור גבוהה ולפי החוק. תחומי ההתמחות הנם במגוון רחב של עבודות שיפוצים בגובה רגיל ובגובה רב כגון: עבודות איטום, עבודות צביעה, עבודות טיח, עבודות ריצוף וחיפוי, עבודות אינסטלציה ועוד..

לרוב הגדול של עבודותינו אנו מעסיקים רק מנהלים מקצועיים לעבודות סנפלינג וכך אתם מקבלים מאתנו צוות קבלני עבודה בגובה מקצועי בשיפוצים עם תעודות של גולשים מוסמכים ומנהל מקצועי לעבודות גלישה.

עבודות בגובה בסנפלינג

עבודות גובה בסנפלינג לרוב פחות קלה ונוחה לביצוע מאשר מספר שיטות נוספות כמו: מנופים שונים, במת הרמה או במת מספריים. לעבודה במעלית מספיק אישור עבודה לגובה ולא חייב שהעובדים יהיו גולשים מוסמכים לסנפלינג. בדרך כלל משתמשים במעליות חיצוניות לעבודות שוטפות וארוכות טווח.

בשל הנוחיות ומשטח העבודה הרחב יותר מאשר עבודת סנפלינג. ולהיות קשור לגג עם הרבה פחות חופשיות וטווח עבודה.

יוצא מכך שגם העבודה מבוצעת ביותר מהירות מאשר סנפלינג,  אז מתי מתאים הסנפלינג? בד"כ לעבודות יותר קטנות של איטום, צביעה, ניקיון, אינסטלציה וגם בעבודות קטנות יותר משבועיים שלושה עבודה. או בבניינים גבוהים שעלות הפיגום או המנופים יקרה מאוד.

עבודות גובה בסנפלינג עבודות סנפלינג
עבודות גובה בסנפלינג עבודות סנפלינג
חברת עבודות סנפלינג עבודות גובה
חברת עבודות סנפלינג עבודות גובה

איטום גגות ואיטום קירות עבודות בסנפלינג

עבודות סנפלינג כמו איטום הנם מורכבות יותר כפי שציינו קודם, אך גם בעבודת איטום קירות חיצוניים יש טכניקות עבודה מהירות יותר לעבודות איטום בסנפלינג, איטום גגות. מה שחשוב צמיד זה, שמהירות העבודות תהיה סבירה ולא מהירה מדי על מנת לתת לחומרים את זמן הייבוש המומלץ.

זאת על מנת להפיק מחומרי האיטום  – איטום ארוך טווח וחזק. אצלנו יש את צוות הגולשים בסנפלינג בין המקצועיים ביותר, שהוא בעל ניסיון רב בעבודות שיפוצים באמצעות סנפלינג.

רוצים אחריות אמינה על עבודות איטום בסנפלינג ? צרו קשר ומבטיחים שלא תתאכזבו ! הדקל שיפוצים -מאות לקוחות מרוצים עם דגש על אמינות מעל הכול !

סוגי עבודות – עבודות איטום בגבהים:

  1. איטום קירות בעבודות
  2. גובה איטום קירות בחיפוי אבן או קירות צבועים.
  3. איטום קירות חיצוניים בסנפלינג  על ידי חומר איטום שקוף על מנת לא לפגום במראה הבניין.
  4. אטימת גגות ועבודות איטום לבניין עם לקויות בניה.
  5. אטימת מרווחים וסדקים אשר נוצרים לאחר מספר שנים לאחר בניית הבניין.

ביצוע עבודות בגובה במרכז

מעוניינים במחיר עבודות סנפלינג? התקשרו אלינו. מעוניינים רק לבדוק מחירים בינתיים: היכנסו מחירון עבודות סנפלינג שלנו לבדיקת מחירים של עבודות סנפלינג ושיפוצים בגבהים שונים.

איטום בסנפלינג מחירון ומחירים של עבודות איטום גובה, עבודות אינסטלציה , עבודות סנפלינג של ריצוף וחיפוי וגם עבודות צביעה שונות. איטום קירות חיצוניים מחיר לפי מטר או בקבלנות, לפי גודל הפרויקט.

ביצוע עבודות בגובה בסנפלינג במרכז

התקנת רשת להרחקת יונים

התקנת רשתות להרחקת יונים היא עבודה שגרתית של קבלני סנפלינג ועובדים בגבהים.

על מנת להתקין את רשתות להרחקת יונים. צריך בחלק גדול מהמקרים להתקין את הרשתות באמצעות עבודת סנפלינג.

מה חשוב לדעת כשמתקינים רשתות להרחקת יונים ?

את רשתות להרחקת יונים מתקינים בדרך כלל מחוץ למבנה. ויש לוודא שהעוגנים לרשת היונים אטומים ולא חודרים את האיטום או פוגעים בו.

במקרה של פגיעה באיטום יש לאטום מסביב לעוגן, ותמיד מומלץ ליישם חומר איטום על אזור ההברגה. למניעת חדירת מים בעת התקנת רשת נגד יונים.

התקנת מרזבים

התקנת מרזבים לא ניתן לבצע תמיד באמצעות סולם או פיגום קטן,  ולכן יש צורך לעתים לבצע עבודות סנפלינג על מנת להתקין אותם. התקנה על מנת להתקין מרזבים, מצריכה ידע בסיסי בשיפוצים וידע נרחב בעבודות איטום.

מלבד התקנת מרזבים אנו מבצעים גם ניקיון למרזבים במקרה הצורך ובדיקת תקינות המרזבים. צריכים לבצע תיקון מרזב ישן ?  או בעבודת התקנת מרזב חדש? הגעתם למקום הנכון.

אנו מתקינים את כל סוגי המרזבים הקיימים בארץ באיטום מוחלט !. מחיר התקנת מרזבים הוא תלוי מאוד בגישה למרזב וגם לגודל המרזב, להצעת מחיר להתקנת מרזב בבית. או בבניין צרו קשר..

במאמר נתייחס למחירי התקנת מרזב חיצוני (מרזב קלאסי המורכב חיצונית לגוף הבית) ולא למרזב פנימי, אשר לרוב נבנה בבנייני דירות יחד עם תשתית הבניין.

זאת מכיוון שאם המרזב הפנימי נהרס או נסתם ואין אפשרות לתקנו. אז פשוט מתקינים מרזב חיצוני במקומו.

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג גבוהים בגובה רב של 50 קומות ויותר. אנו מבצעים ניקוי חלונות בגובה, ניקוי תריסים ושטיפת קירות.

הדקל סנפלינג חברה לניקוי חלונות מקצועי , המתמחה בביצוע ניקוי חלונות בגבהים. אנו מבצעים אחזקה שוטפת של ניקוי חלונות במבנים רבי קומות.
אנו מבצעים עבודות ניקוי חלונות בגבהים, בחלונות גבוהים גם של יותר מ50 קומות לשירותכם.
בעבודת ניקוי חלונות בסנפלינג, יש צורך בצוות מקצועי שמנוסה בניקוי חלונות. זאת על מנת לחסוך בזמן עבודה ויעילותה.
חיפוי אריחים עם קידוח באבן ואיטום סיקה על מעלית חיצונית
חיפוי אריחים עם קידוח באבן ואיטום סיקה על מעלית חיצונית

קבלני עבודות בגובה במרכז – חברה סנפלינג במרכז בצפון ובדרום

קבלן סנפלינג במרכז, בצפון ובדרום, ביצוע פרויקטים מיוחדים ומורכבים. בסנפלינג  יש לקחת בחשבון שזה ביצוע מתארך פי כמה בתהליך העבודה מעבודה שאינה בסנפלינג., עבודות סנפלינג גם עולות הרבה יותר כסף עקב כך מאשר פרויקטים אותם ניתן לבצע על קרקע יציבה.

המחיר היקר של עבודה גובה הוא גם בשל הצורך בהסמכה+ ריענון + ציוד יקר ומיוחד. אשר יש לו שחיקה די גבוהה לציוד הגלישה בסנפלינג.

בכל זאת המחירים שתקבלו בחברת הדקל שיפוצים , עבודות שיפוץ בגובה הם סבירים ולא יקרים ביחס לרמת העבודה. וחשוב לא פחות בזהירות ! תאונת סנפלינג הכי קטנה יכולה להיות קטלנית !

אז אם אתם מחפשים צוות מקצועי בעבודות בגבהים במחיר סביר התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו עובדים עם ציוד מגן אישי על מנת לאבטח את עצמנו מפני פגיעות מסוכנות. תעודת מנהל עבודה גובה בתוקף עם קורס עבודה בגובה מאושר.

אנו מבצעים פרויקטים בצפון, בחיפה, בירושלים, בשרון, בפתח תקווה בתל האביב והמרכז.. בקיצור בכל הארץ, מחכים לתת לכם שירות של עבודת שיפוצים  🙂

שיפוץ על מעלית חיצונית
שיפוץ על מעלית חיצונית