עבודות סנפלינג

ביצוע עבודות סנפלינג במחיר הוגן, על ידי חברת הדקל שיפוצים, המתמחה בביצוע עבודות סנפלינג כקבלן רשום וכמנהל מקצועי לעבודות גלישה. ביצוע צביעת בניינים בסנפלינג , תיקונים בסנפלינג ואיטום בסנפלינג. העבודה נעשית באמצעות תילוי חבלים בתל אביב, במרכז, בדרום ובצפון. ביצוע פרויקטים של עבודה בגובה רב עם ניסיון רב שבראשם דקל קרואני. דקל הוא קבלן רשום ובעל תעודה של מנהל מקצועי לעבודות גלישת מבנים ומדריך עבודה בגובה.

חברת סנפלינג, הדקל שיפוצים מבצעת עבודות בגובה רב ומעסיקה צוות מקצועי ומיומן. צוות המתמחה בעבודות גובה עם ניסיון של 15 שנים בתחום. ביצוע עבודות גובה שיפוצים ואיטום בגובה רב.

בניית בניינים גבוהים ומורכבים מצריכים גישה לגבהים שונים באמצעות קבלן סנפלינג. יש ריבוי בדרישה לעבודה בתילוי בחבלים. עבודות אלו מצריכות ניסיון בתחומי שיפוצים: עבודות איטום בסנפלינג, עבודות חיפוי אבנים וקיבוע על ידי עוגנים. עבודות חשמל, אינסטלציה , התקנת מרזבים, צביעת מבנים בגובה רב באמצעות חבלים. וגם עבודות גובה רגילות כמו: במות הרמה ומנופים שונים בהתאמה לכל פרויקט.

עבודות סנפלינג בהרצליה הילס
עבודות סנפלינג בהרצליה הילס
התקנת 1250 מטר גופי תאורה בבניין m בבאר שבע
התקנת 1250 מטר גופי תאורה בבניין m בבאר שבע

מחפשים קבלן עבודות סנפלינג ועבודות גובה ? איך מתחילים ?

עבודות סנפלינג בגובה דורשות מינוי מנהל מקצועי בסנפלינג מוסמך וגולש מעטפת מוסמך(גולש סנפלינג). את התעודות של המנהל המקצועי והגולש מבנה ניתן למצוא באתר של משרד העבודה בדף בעלי תפקיד בבטיחות, באתר: בעלי תפקיד בבטיחות.   כולל את תוקף התעודה ושנות הוותק. כל עבודה וגם של 5 דקות מחייבת בחוק 2 עובדים מוסמכים ( מנהל מקצועי אחד וגולש אחד ללפחות). אם ושניהם גולשי מעטפת בלבד- אסור להם לבצע עבודת סנפלינג גם אם הם 10 גולשי מעטפת. כמובן שאם שניהם מנהלים מקצועיים זה תקין ומקצועי יותר.

בעבודות גדולות יותר שעולות מעל 43,000 שקלים יש צורך בקבלן רשום, את הרישום של הקבלן ניתן לבדוק בפנקס הקבלנים הממשלתי באתר: פנקס הקבלנים.

קבלן עבודות סנפלינג - דקל קרואני קבלן רשום ומנהל מקצועי לעבודות גלישה בסנפלינג
קבלן עבודות סנפלינג – דקל קרואני קבלן רשום ומנהל מקצועי לעבודות גלישה בסנפלינג

עלות עבודות סנפלינג מחיר זמנים ודגשים

בביצוע עבודות גובה בסנפלינג צריך לבדוק הימצאות של תעודות הסמכות בתוקף לצוות הגולשי מעטפת ( גולשי בניין)  לעבודה אותם הן נדרשו לבצע.  יש לבצע ניהול סיכונים לכל אתר ולוודא שהסיכונים נלקחו בחשבון .

עבודות סנפלינג בבניין יקרות יותר משמעותית משיפוצים בקרקע. ההתייקרות נובעת מהסמכות המיוחדות שיש לבצע והן בציוד היקר של גולשי החבלים.  זמן ביצוע מתארך פי כמה לעומת עבודת גובה רגילה, ובפרט לעומת עבודת שיפוצים בקרקע. טווח המחירים לעבודת סנפלינג לעבודות קטנות שלוקחות יום עבודה אחד. הם במחיר שבין 3500 שקלים עד ל 9000 שקלים לעבודה קטנה.

 

חברת עבודות גובה הדקל שיפוצים קבלן רשום
חברת עבודות גובה הדקל שיפוצים קבלן רשום

עבודות סנפלינג מחיר

מחיר עבודת סנפלינג מתחילה מ3000 שקלים אשר היא עלות ליום עבודה חלקי של עבודה פשוטה יחסית ללא חומרים והמחירים נעים צפונה. יום עבודה מלא יעלה כ3500 שקלים.

עבודות סנפלינג במחיר זול מדי יכולה להיות מסוכנת. יש לוודא שישנם שני גולשי מעטפת לפחות וכשיש צורך גם אדם נוסף אשר יפקח מלמטה על הסיכונים באזור. העבודה מתומחרת לפי היקף הפרויקט. הדקל שיפוצים עוסקת בשיפוצים בעבודות גובה יותר מ15 שנים . אנו מתמחים בכל תחומי השיפוצים בקרקע ובגבהים.

הניסיון שלנו בשיפוצים ובשילוב של סנפלינג, נותנת ללקוח עבודה מקצועית ברמה גבוהה.  צוות גולשי מבנים מקצועי ומוסמך עם ניסיון רב בעבודה אינסטלציה בסנפלינג.  עבודה חשמל בגובה רב, חיזוק אבנים בסנפלינג, יישום סילר על אבן חיפוי בבניין, שטיפה וניקיון חלונות בגובה.

סוגי עבודות בגובה: עבודות איטום בסנפלינג

 אינסטלציה שיפוצים וגמר , איטום מבנים, שיקום בטון , התקנת רשת יונים , ריצוף וחיפוי, ליטוש שיש , צביעה ותיקונים , התקנה והחלפה של צינור ביוב, החלפת צינור מרזב ועוד, איטום קיר חיצוני בבית משותף, איטום קיר אבן חיצוני.

איטום קירות בסנפלינג – ביצוע עבודות איטום בגובה רב

איטום בסנפלינג הוא חלק גדול מהפרויקטים שיש בתחום,  בשל שמשום מה חלק גדול מקבלני הבניה בארץ, לא  מדקדקים בעבודתם …כמו בתחום השיפוצים רמת הגימור אינה גבוהה, יש הרבה מאוד קריאות של עבודות איטום .

עבודות האיטום בסנפלינג גם הם צריכים להיעשות על ידי בעל מקצוע אשר מבין את עקרונות והשימוש בחומרים לאיטום.

מריחת סיקה פלקס איטום תפרים
מריחת סיקה פלקס איטום תפרים
עבודה בגובה מילוי רובה באבן ומריחת סילר לאיטום בניין משרדים משותף
עבודה בגובה מילוי רובה באבן ומריחת סילר לאיטום בניין משרדים משותף
התקנת פרופיל גיבוי לפני מריחת סיקה פלקס
התקנת פרופיל גיבוי לפני מריחת סיקה פלקס

חברת סנפלינג במרכז תל אביב – קבלן סנפלינג לביצוע עבודות בגובה רב

חברת הדקל שיפוצים מבצעת עבודות בגובה אשר קשורות לתחום השיפוצים בעיקר, בשל שזהו תחומה המרכזי. אנו מבצעים גם עבודות ניקיון בגובה או עבודות ניקיון חלונות בגובה במרכז.

רוב עבודות הגבוה שאנו מבצעים הם באזור המרכז, למעט פרויקטים חריגים. שאותם אנו נותנים שירותים ללקוחות פרטיים ולקבלני בניה אשר צריכים פתרונות ייחודיים.

הדקל שיפוצים מבצעים עבודות סנפלינג במרכז בערים: תל אביב, רמת גן, הרצליה, גבעתיים רמת השרון, פתח תקווה, ראשון לציון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, גבעת שמואל, גני תקווה , באר יעקב, לוד, רמלה, יהוד-מונוסון, סביון, מודיעין-מככבים-רעות, ראש העין, רחובות, נס ציונה, אלעד, נתניה, בני ברק, כפר שמריהו ועוד.

עבודות גובה בערים בדרום: אילת, אופקים, אשדוד, אשקלון, קריית גת, שדרות, דימונה, נתיבות, ערד, קריית מלאכי ושדרות.

עבודה בגובה בערים בצפון: חיפה, קיסריה, אור עקיבא, חדרה, טבריה, בית שאן, עפולה, צפת , נוף הגליל.

עבודות אינסטלציה בגובה רב

עבודת אינסטלציה בגובה באמצעות סנפלינג צריכות להיעשות על ידי אינסטלטור אשר מבין במערכות האינסטלציה ומוכשר לכך. חלק מהחברות נותנות עבודות אילו לעובדים פשוטים בשל החוסר באינסטלטורים שמבצעים עבודות בגובה .

למרות שבדרך כלל אינסטלטור מבצע רק התקנת מערכת ביוב של צינורות 2 , 3 ,4  ו6 צול, מומלץ שהוא יהיה בעל מקצוע בתחום ומבין את המערכת ואת בנייתה.

ביצוע עבודות אינסטלציה בסנפלינג
ביצוע עבודות אינסטלציה בסנפלינג
עבודות סנפלינג עם נקודות עגינה מאובטחות והכנה לחילוץ
עבודות גובה עם נקודות עגינה מאובטחות והכנה לחילוץ
עבודות אינסטלציה בקירות של מבנה תעשיתי
עבודות אינסטלציה בקירות של מבנה תעשיתי
החלפת אטם ישן וחלוד לסילו במבנה תעשייתי - עבודות אינסטלציה בגובה
החלפת אטם ישן וחלוד לסילו במבנה תעשייתי – עבודות אינסטלציה בגובה
התקנת אטם חדש לסילו - עבודות אינסטלציה בסנפלינג
התקנת אטם חדש לסילו – עבודות אינסטלציה בסנפלינג

החלפת אבנים וחיזוק אריחים בבניין בסנפלינג

אנו מבצעים עבודות אבן ושיש בגובה, וגם ריצוף וחיפוי באמצעות חבל. חיזוק אריחי שי עם עוגנים מיוחדים לחיזוק קיר שיש שלא יושם כראוי. בבניינים רבים בישראל לא ביצעו התקנת עוגנים ויש אבני חיפוי רבים בסיכון נפילה. על וועד הבית יש לוודא שחלילה לא תהיה נפילה של אריחים אשר עשויים לפגוע באדם, בעל חיים או רכוש יקר.

נפילת אריחים בבניין מצריכה טיפול באופן דחוף. בהתחילה יש לבצע סריקה בבניין, ויש לעגן את כל האריחים שלא חוזקו על ידי עוגנים לכל אבן חיפוי. מלבד הסיכון של נפילת האריחים על אדם, חיה או חפץ כלשהו.  מתגבר גם הסיכון לחדירת מים לתוך קירות פנים המבנה. וברגע שחודרים מים מתוך לחיפוי האבן מתבצעת חדירת מים אשר מתסיסה את התנתקות האבנים הרופפות.

לאחר חיזוק האבנים בבניין יש לבצע מילוי כוחלה \ רובה \ סיקה פלקס לאיטום התפרים. זאת על מנת למנוע חדירה של מי גשמים לתוך המבנה.

עוגן לחיזוק אבנים בעבודה בגובה
עוגן לחיזוק אבנים בעבודה בגובה
עוגנים חיזוק אבנים בגבהים
עוגנים חיזוק אבנים בגבהים
עבודות סנפלינג - התקנת עוגנים לחיזוק אבנים בבניין
עבודות סנפלינג – התקנת עוגנים לחיזוק אבנים בבניין

שיפוץ בניין בסנפלינג

הצעת מחיר לפרויקטים מחירים יינתנו בטלפון אז התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר לעבודות  , עבודות בגובה מחיר . הצעת מחיר לפרויקטים על ידיי חברת הדקל שיפוצים אשר בבעלותה עובדים  מוסמכים. ובראשם מנהל מקצועי לגלישת מעטפת.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לפרויקטים וגם עבודות בגובה  תיקונים, במרכז בצפון או בדרום ? התקשרו אלינו לחברת הדקל שיפוצים ונגיע לתת לכם הצעת מחיר לביצוע.

צביעת בניינים בסנפלינג ותיקונים שיקום בטון

צביעת בניינים בסנפלינג מתבצעת באמצעות שיפוץ בחבלים בעבודת גובה, בשל החיסכון העלויות פיגומים, במות הרמה  ומנופים. אשר השכרת ציוד זה ושינועם, מייקר את עבודות צביעת הבניינים בסנפלינג לרוב. ביצוע צביעת בניינים בסנפלינג עדיפה וגם אין צורך בתיקונים של עיגונים שרותמים את הפיגום למבנה.

ביצוע צביעת בניינים בגובה רב מתבצעת באופן ידני ברולר או במברשת. בצביעה של בניין בהיקף גדול יותר, ניתן להשתמש  בהרלס יעודי עם צינור ארוך ומשאבה חזקה ליישום מהיר ואחיד של המבנה.

צביעת תשתית לסנטף בפרגולה בסביון
צביעת תשתית לסנטף בפרגולה בסביון
התקנת סנטף בסביון + איטום היקפי + שליכט צבעוני מלא לוילה
התקנת סנטף בסביון + איטום היקפי + שליכט צבעוני מלא לוילה

שיקום בניין בעבודה בגובה מחיר

שיקום בטון הינה עבודה יקרה ומורכבות  בביצוע עבודות סנפלינג. עלות שיקום בטון בגובה רב הינו תהליך שמצריך מספר פעולות עם זמני ייבוש ארוכים. בשל הזמן הרב שאורך על מנת לגשת למיקום הנפגע בכל פעם ובכל שלב.

לאחר ביצוע שיקום בטון של קורות הבטון יש לבצע צביעה של הבניין עם חומרי צביעה ואיטום. זאת על מנת למנוע חדירת מים לאזור התיקונים בסנפלינג. וזאת על מנת לשמור על תשתית הקיר בטון מפני התפתחות חלודה וקורוזיה מחדש.

לאחר סיום שיפוץ הבניין יש צורך בביצוע ניקיון מבנים בגובה רב. ניקיון בניין מתבצע על ידי גלישה בחבלים או באמצעות ניקיון באוסמוזה. עבודות בגובה מצריכות דגש רב על בטיחות ועמידה בתקנים לכל עבודה ועבודה.

תאונות עבודה בעבודות גובה הם הראשונות באחוז הפגיעה בישראל. לכן כדאי ומומלץ לשכור את שירותיהם של חברות המתמחות בעבודות גובה וסנפלינג, ועבודות גובה שונות על מנת למנוע אותם. חשוב שזו תהיה חברה אשר יש לה ניסיון בניהול וביצוע פרויקטים בעבודה בגובה רב.

גידור שטח עבודה בהרצליה הילס
גידור שטח עבודה בהרצליה הילס
גידור וסימון אזור גלישה באיר פורט סיטי בשוהם
גידור וסימון אזור גלישה באיר פורט סיטי בשוהם
שלט לעבודה בגובה וסנפלינג- סכנה אין מעבר
שלט לעבודה בגובה וסנפלינג- סכנה אין מעבר

קורס גולש מעטפת מחיר

עלות קורס ( גולש מעטפת) הינה 4000 שקלים בבתי ספר המוכרים במשרד העבודה. מחיר קורס מנהל מקצועי הינה כ 5000 שקלים, ואותו ניתן ללמוד בבתי ספר המוכרים .

אם הנכם מעוניינים בקבלת אישור או חידוש עבודה בגובה  שנלמדים בקורס עבודה בגובה.

איטום קירות חיצוניים על ידי מריחת כוחלה ויישום ננו סילר לאיטום מלא
איטום קירות חיצוניים על ידי מריחת כוחלה ויישום ננו סילר לאיטום מלא