שליכט צבעוני

ביצוע עבודת שליכט צבעוני דוגמאות קטלוג צבעים וגוונים עם תמונות. עבודה ברמה גבוהה קבלן רשום , קבלן טיח ועבודות שליכט צבעוני במחיר הוגן. עבודה עם פיגומים או בעבודות גובה שונות. התמחות בעבודות טיח ואיטום עם ניסיון של מעל 15 שנים. הקבלן הינו גם מדריך עבודה בגובה ומנהל מקצועי בסנפלינג.

שליכט צבעוני דוגמאות קטלוג צבעים וגוונים עם תמונות
שליכט צבעוני דוגמאות קטלוג צבעים וגוונים עם תמונות
קבלן טיח ועבודות שליכט צבעוני במחיר הוגן
קבלן טיח ועבודות שליכט צבעוני במחיר הוגן

קבלן שליכט צבעוני – שלבים לביצוע במהלך העבודה

בסעיף זה הסברתי ככל הניתן את אופן העבודה וסדר העבודה לביצוע נכון של עבודות טיח צבעוני. מנקודת הראות שלי כקבלן רשום ומדריך עבודה בגובה שמתמחה בביצוע עבודות טיח ושליכט צבעוני:

דבר ראשון יש לבקש מקבלן הטיח לעשות מספר דוגמאות שונות של גודל הגרגיר וגוון הצבע. לפי הדוגמאות האלו תוכלו לבחור את הטקסטורה, הגוון וגודל הגרגיר שנראה לכם הכי מתאים לטיוח הבית שלכם.

יש לשים ניילונים על כל הרצפה שבקרבת המבנה על מנת להימנע מהתלכלכות של הרצפה. הפריימר והשליכט הצבעוני מאוד מלכלכים ומאוד קשה להסירם לאחר מכן, יש לשים לב שכל סביבת העבודה עטופה בניילונים שמודבקים בדבק.

מומלץ להשתמש בנייר דבק כחול על מנת להימנע משאריות של הדבק שנשארות לעיתים לאחר מספר ימים שהם נשארים וגם מקבלים שמש ולחות.

לאחר מכן, יש להתקין את הפיגומים. בפיגום זקיקים יש לוודא שמרכיב אותו בונה פיגומים מוסמך. עבודת סנפלינג צריכה להתבצע באמצעות מנהל מקצועי בסנפלינג עם גולש נוסף ואיש קרקע במקרה שיש מעבר הולכים רגל או רכבים.

לאחר שהתקנו את הפיגומים, יש לעטוף את כל החלונות שאליהם לא הגענו מהקרקע ולבצע עיטוף מלא. מומלץ להוסיף גם עבודת איטום של סיקה במסגרות החלונות על מנת למקסם את מערכת האיטום למבנה.

קבלן טיח דקורטיבי בגוון ירקרק עבודה נקייה ברמה גבוהה
קבלן טיח דקורטיבי בגוון ירקרק עבודה נקייה ברמה גבוהה

קבלן טיח לעבודות חוץ – שלבים נוספים:

שלב הבא, יש לבצע תיקוני טיח ושפכטל על הקירות על בחלקים הרופפים או הסדוקים. אחרי זה מורחיםפ על הקיר פריימר. ולאחר הייבוש יש ליישם במריחה עם מאלגים את הטיח הדקורטיבי  הרי הוא שליכט צבעוני.

פריימר לשליכט צבעוני. בדרך כלל מומלץ להשתמש בפריימר x. אשר אותו מיישמים על הקירות הקיימים כבסיס מקשר בין הצבע או הטיח הקיים לגימור השליכט צבעוני

מומלץ !!! שליכט צבעוני אמנם מבצע איטום כלשהו לקיר אך הוא אינו חומר איטום בהגדרתו. ולכן מומלץ לבצע התזה של סילר על הקירות על מנת לאטום ראת השליכט צבעוני ב100%.

אני אישית ממלץ על ננו-סילר בלבד הוא מחזיק יותר שנים. חזק יותר ועמיד יותר מאשר סילר רגיל. חומר איטום ברמה גבוהה, החיסרון שלו כמובן זה שהוא עולה יקר יחסית ועולה פי 3 מסילר רגיל.

שלב אחרון הינו פירוק הפיגום. בזמן הפירוק יש לבצע תיקוני שליכט במקומות שבוצעו עגינות לפיגום (חיבורים בברגי עוגן לקיר על מנת שלא יזוז ממקומו). וכמובן ניקיון של כל הניילונים והלכלוך שנשאר כתוצאה מהעבודה.

שמי דקל קרואני ואני קבלן רשום, חבר באיגוד הקבלנים. מדריך עבודה בגובה ומנהל מקצועי בסנפלינג. ניסיון של מעל 15 שנים בעבודות טיח ושליכט צבעוני.

שליכט צבעוני מומלץ : דקוליין , טמבור או נירלט מה טוב יותר ?

אז אילו חברות שליכט צבעוני מומלצות? אני כקבלן שליכט צבעוני ממליץ על הטיח הדקורטיבי של דקוליין. מהניסיון שלי השליכט של דקוליין חזק עמיד ואוטם טוב יותר מאשר שליכט של נירלט או טמבור. חשוב לציין שגם השליכט של נירלט וגם של טמבור הם איכותיים וטובים. פשוט לדעתי יש יתרון קל לדקוליין באיכות וגם בשירות של החברה..

דוגמאות של טייח צבעוני גודל גרגיר:

טיח צבעוני גודל גרגר m50

טייח גודל גרגר m100

טייח גודל גרגר m150

שליכטה גודל גרגר m200

שליכטה צבעונית גודל גרגר m300

גודל 50 בקושי יש שימוש. בקירות פנים בדרך כלל מבצעים 100-150. בקירות חוץ 150-250 ויש גם 300 שגם בו לרוב אין שימוש. הגרגיר 50 עדין מדי וה300 גס מדי לדעתי ולדעת עוד בעלי מקצוע רבים.

שליכט צבעוני לבית חוץ גרגיר m200 עם ציפוי ננוסילר - איטום 100%
שליכט צבעוני לבית חוץ גרגיר m200 עם ציפוי ננוסילר – איטום 100%

טיח דקורטיבי מניפת צבעים גוונים קטלוג צבעים

את הטיח הדקורטיבי ניתן לגוון בכל הצבעים שיש במניפת צבעים רגילה של טמבור או נירלט. בדרך כלל מומלץ לבחור גוון טיח כהה מעט בכדי שלכלוכים שונים ממופיעים מפאת הזמן לא יראו ברובם.

כמה זמן לוקח עבודת טיח צבעוני לבית פרטי?

עבודת טיח דקורטיבי חוץ לבית פרטי אמורה להיארך בין שבוע לארבעה שבועות בדרך כלל. הממוצע הינו שבועיים שלושה. זה תלוי כמובן במספר דברים:

  1. גישה למבנה וגישה להתקנת פיגום מסביב לבית.
  2. מספר קומות הבית הפרטי.
  3. כמה צדדים יש לבצע טיח דקורטיבי.
  4. מצב הקירות החיצוניים הקיים.(תיקוני טיח\טיח מתקלף\ שליכט מתקלף\שיקום בטון).

כמה זמן לוקח עבודת טיח דקורטיבי לבניין מגורים?

  1. גישה למבנה וגישה להתקנת פיגום מסביב לבניין.
  2. מספר קומות בבניין.
  3. כמה צדדים יש לבצע טיח דקורטיבי.
  4. מצב הקירות החיצוניים הקיים.(תיקוני טיח\טיח מתקלף\ שליכט מתקלף\שיקום בטון).

טיח דקורטיבי

שליכט צבעוני מחיר למטר

מחיר עבודת טיח צבעוני משתנה מבית לבית ותלויה במספר גורמים כמו: גובה הבית, מצב הקירות הקיימים, רמת המורכבות להתקין פיגום בהיקף הבית.

אני תמיד מעדיף להגיע ללקוח לראות את הבית ואת כל המרכיבים של השיפוץ לפי שאני מציין מחיר. הצעת מחיר אינה כרוכה בעלות מצידרכם. היא ניתנת כשירות חינמי של חברת הדקל שיפוצים.

התקשרו עוד היום לתיאום פגישה לקבלת הצעת מחיר מסודרת מחברת הדקל שיפוצים אשר נוסדה בשנת 2008 תחת הלוגו "אמינות מעל הכל". ביצוע עבודות טיח ברמה גבוהה ושמירה על הניקיון.

התמחות בניהול וביצוע פרוייקטים באיכות גבוהה עם עובדים ברמה הגבוהה ביותר. ועם החומרים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק.