תקרות אקוסטיות

עלות התקנת תקרות אקוסטיות מחיר למטר בבית 200-750 שקלים לרוב. תקרה אקוסטית במשרדים גדולים 120-200, אם המשרדים קטנים יותר, גבוהים יותר או שהתקרות אקוסטיות הנדרשות הם פיין ליין המחיר יכול לעלות משמעותית.

  • הערכות בלבד, יש תקרה אקוסטית בשם תקרות שמיים שמחיר למטר הינו 4000 שקל למטר, קראתם נכון 4000 למטר מרובע אחד.
  • עבודות אלו לרוב דורשות ציוד עבודה בגובה מורכב יותר זהו דבר המעלה את מחיר העבודה, יש לקחת בחשבון גם עלות התקנת גופי תאורה על ידי חשמלאי מוסמך .

מדובר על תחום רחב שמציע מגוון רחב של חומרי גלם ולוחות שונים. כאשר לכל חומר גלם ולכל סוג תקרות אקוסטיות יש תכונות מיוחדות ותועלת משמעותית למקום בו תקרה אקוסטית מותקנת. אם כי יש לשים לב שבהתאם לצורך הקיים במבנה יש לבחור את התקרה האקוסטית הנכונה והמתאימה. כך שהיא אכן תספק את המענה הנכון ותאפשר לכם להיות מרוצים מהמבנה ומהשימוש בו.

תקרות אקוסטיות

תקרות אקוסטיות בבית

סוגי תקרות אקוסטיות

ישנם מגוון רחב של סוגי  תקרות אקוסטיות שמיוצרות מחומרי גלם שונים, אשר לכל תקרה מטרה אחרת וייעוד שונה.

תקרות אקוסטיות מפח

תקרה אקוסטית זו מיוצרת ממתכת. היא מתאימה להרכבה במבנים שונים כמו מוסדות ציבוריים, מטבחים, חדרים רטובים וכן הלאה.

מרבים להשתמש בהם בפרוזדורים בהם מותקנת מערכת חשמל, מיזוג או תקשורת בחלק העליון של המבנה. כאשר התקרה האקוסטית מפרידה את המערכות מחלל המבנה ומסתירה אותם מעין השוהים במקום.

היתרון המשמעותי של תקרה זו היא בהיותה פריקה – עובדה זו מאפשרת לגשת בעת הצורך למתקנים הקיימים מעל לתקרה. כמו כן התקרות רחיצות במים והן מגלות עמידות גבוהה גם בתנאים קשים.

תקרה אקוסטית מחוררת

תקרות אקוסטיות אילו עשויות מלוחות גבס שיוצרו בתהליך מיוחד שהעניק ללוחות מראה מיוחד. הלוחות מחוררים ומספקים מענה נהדר לשימושים רבים.

תקרה זו עמידה לאורך שנים ומציעה מענה אקוסטי נהדר למבנים שונים. חומר הגלם ידידותי לסביבה ואינו מכיל מרכיבים רעילים. התקרה קלה לתחזוקה ועונה על הצרכים.

תקרה אקוסטית מינרלית

תקרה זו מיוצרת ממספר חומרים שעוברים תהליך ייצור לקראת הפקת הלוחות. התערובת מכילה צמר סלעים, מלאנים אורגניים ודבק על בסיס מים. את התערובת מעבירים תהליך ייצור שכולל רידוד וכבישה ולאחר מכן ייבוש. התוצר של התהליך הזה הוא לוחות קשיחים, שהמרקם שלהם ספוגי.

הלוחות הללו מספקים מענה אקוסטי נהדר, הטקסטורה המיוחדת שלהם תורמות ערך עיצובי למבנה. כמו כן מספקת תקרה זו בידוד תרמי והיא סופגת רעשים. היתרונות שלה עושים אותה למתאימה להיכלי תרבות, מרכזים רפואיים ועוד.

תקרות אקוסטיות מעוצבות

אמנם מטרות העל של התקרות היא לספק הפרדה בין המתקנים לבין השוהים במקום, לספק בידוד תרמי ואקוסטיקה. אבל לפן האסתטי של התקרות יש מקום של כבוד.

לא פעם בוחרים לקוחות לבצע התקנה של תקרה אקוסטית לבית במטרה אחת ויחידה של עיצוב נאה והום סטייל לפי טעמם האישי.

היות שיש כיום מגוון כה רחב של לוחות אקוסטיים ואריחים מסוגים שונים.

ניתן לעצב את הבית ולתרום למראה שלו בעזרת תקרה אקוסטית בצורה משמעותית ביותר.

שילוב גופי תאורה בתקרה האקוסטית

לאור העובדה שתעשיית נורות לד חדרה עמוק לשימוש ההמונים גם תחום התקרות האקוסטיות חווה שינוי מרענן.

והוא מציע כיום עיצובים מרהיבים לצד גופי תאורה מתאימים. ואכן במבנים רבים משלבים אלמנטים של תאורה לצד התקרה האקוסטית. כמו תקרת פיין ליין או תקרות שמיים.

תקרה אקוסטית

בחירה חכמה = בחירה מותאמת

היות וקיימים מוצרים שונים וסוגים מגוונים של תקרות אקוסטיות חשוב לדעת מהי האפשרות המתאימה לכם מכולם.

תקרות אקוסטיות מחיר תקרה אקוסטית

תקרות אקוסטיות אשדוד ראשון ירושלים 

שלפני שאתם ממהרים להזמין עבודה עליכם לעשות חושבים ולהגדיר לעצמכם בצורה מדויקת. מהי המטרה שלכם בהתקנת התקרה האקוסטית, ענו לעצמכם על השאלות הבאות:

מהו השימוש של המבנה? מהם הצרכים המיוחדים לצורך שימוש זה? האם חשוב שהתקרה תספוג רעשים? תבודד את המבנה תרמית? מהם הערכים שחשוב לנו לקבל מהתקרה האקוסטית? מהו התקציב שעומד לרשותנו עבור התקנת התקרה?

טווח מחירים של תקרה אקוסטית

היות והתחום מציע מגוון חומרי גלם ואריחים מסוגים שונים גם המחירים ינועו בטווח מסוים. ולכן לקראת קבלת ההחלטה יש לברר מול אנשי המקצוע על תקרות אקוסטיות מחירים.

מהו המחיר שיהיה עליכם לשלם בגין ההתקנה של תקרת הגבס? מה כולל המחיר? זכרו, שווה להשקיע במוצר איכותי ועמיד שישמש אתכם לאורך שנים. המבנה הזה ילווה אתכם למשך תקופת שימוש ארוכה!

רוצים לקרוא עוד על תקרה אקוסטית ולקבל הצעת מחיר להתקנת תקרה אקוסטית? לחצו על תקרה אקוסטית.

הדקל שיפוצים מבצעים התקנת תקרות אקוסטיות במרכז בערים: תל אביב, רמת גן, הרצליה, גבעתיים רמת השרון, פתח תקווה, ראשון לציון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, גבעת שמואל, גני תקווה , באר יעקב, לוד, רמלה, יהוד-מונוסון, סביון, מודיעין-מככבים-רעות, ראש העין, רחובות, נס ציונה, אלעד, נתניה, בני ברק, כפר שמריהו ועוד.

תקרה אקוסטית בערים בדרום: אילת, אופקים, אשדוד, אשקלון, קריית גת, שדרות, דימונה, נתיבות, ערד, קריית מלאכי ושדרות.

עבודות בגובה בערים בצפון: חיפה, קיסריה, אור עקיבא, חדרה, טבריה, בית שאן, עפולה, צפת , נוף הגליל.